NENÍ OZDOBA JAKO OZDOBA

Kvalita je pro nás důležitá

V HAN Design pro Vás vytváříme dekorované i nedekorované kolekce ručně vyráběných skleněných vánočních ozdob.


Svou kolekci u nás najde skutečně každý

Vánoční ozdoba nemusí být jen koulička. Kromě klasických tvarů, barev a dekorů navrhujeme i moderní a designové vánoční ozdoby. Pořád se díváme kolem sebe a díky tomu Vám, našim zákazníkům, můžeme každý rok nabídnout vždy něco nového - nové kolekce, netradiční zpracování a barevné kombinace jednotlivých kolekcí.


Plníme Vaše přání

Umíme pro Vás vytvořit téměř vše. Máte svůj oblíbený dekor, kousek látky, stuhy, nebo se Vám rozbila ozdoba z oblíbené kolekce? Stačí nám dodat vzorek a Vaše nová kolekce je na světě. Napište nám.


HAN Design ve velkém

Rádi byste prodávali naše ozdoby a tím jim pomohli zdobit další a další stromečky? Spolupracovat s námi můžete buď formou přímého prodeje ze skladových zásob, kdy se s Vámi dohodneme na termínu návštěvy v našem skladu a vybrané zboží si rovnou odvezete. Anebo v případě zájmu o zakázkovou výrobu si u nás nejprve vyberete v naší vzorkovně dekory a my Vám kolekce v požadovaném počtu vyrobíme. Stávající dekory Vám můžeme na přání i upravit. Veškeré informace Vám rádi podáme na martina@handesign.cz